Surinkti turinį

Visuotiniai suvažiavimai

LGD narių visuotinis suvažiavimas 2015 m.

2015 m. gegužės 24 d. įvyko metinis draugijos narių suvažiavimas Klaipėdoje, kurio metu buvo aptarta draugijos veikla per praėjusius metus. Šiais metais visuotinis draugijos narių suvažiavimas sutapo su jau tradicija tapusia LGD kasmetine kelione, kurios metus aplankytas Klaipėdos kraštą, Lietuvos pajūrį.

Kazio Pakšto gimtinės takais

Birželio 18 d. Lietuvos geografų draugijos nariai rinkosi į Užpalius (Utenos r.), į visuotinį suvažiavimą. Vieta suvažiavimui pasirinkta neatsitiktinai. Idėją įkurti geografinę draugiją Lietuvoje pasiūlė ir ją 1934 m. įkūrė nuo mažų dienų buvęs didelis nenuorama, netoli Užpalių miestelio gimęs, čia pradžios mokslą baigęs, o vėliau ir geografijos profesoriumi tapęs Kazys Pakštas. Netoli Užpalių gimė ir čia vidurinį išsilavinimą įgijo, vėliau geografijos žinių Vilniaus pedagoginiame universitete sėmėsi ir dabartinė geografų draugijos viceprezidentė Genovaitė Kynė.

Pakartotinis metinis draugijos narių susirinkimas

2011 m. liepos 7 d. įvyko pakartotinis metinis draugijos narių susirinkimas. Buvo aptarta draugijos veikla per praėjusius metus (žr. protokolą). Po susirinkimo draugijos nariai dalijosi įspūdžiais iš kelionių į poliarinį Uralą ir į Kaliningrado sritį.