Veiklos

XXIII-ojo Nacionalinio Nacionalinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkurso registracija

Startavo šių metų XXIII-ojo Nacionalinio Nacionalinio mokinių Č.

Nacionalinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkurso organizavimas jau įsibėgėja

Ačiū, kad praeitais metais drauge su savo mokiniais dalyvavote Nacionaliniame mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse!

Šių metų konkurso organizavimas jau įsibėgėja, tad su Jumis dalinamės informacija ir naujienomis bei tikimės vėl Jus pasveikinti VU Geomokslų institute.

Švęskime geografiją su visu pasauliu!

Europos geografinių asociacijų organizacija (EUGEO), Tarptautinė geografų sąjunga (IGU) ir Lietuvos geografų draugija (LGD) kviečia prisijungti prie tarptautinės viešų geografiją populiarinančių renginių platformos „Geografijos naktis“ ir 2024 m. balandžio 5 ir 12 naktimis (ir dienomis) švęsti geografiją: surengti geografiją, geografinius metodus, tyrimus ir geografų veiklas įdomiai atskleidžiančius viešus renginius.

2023 metų Geografijos nakties Lietuvoje derlius

2023 m. balandžio 14 d. „Geografijos naktis“ Lietuvoje vyko 5-ą, o pasaulyje 7-ą kartą. Visuose žemynuose, 30-yje šalių, turėjo įvykti 275 renginiai https://www.geonight.net/

2023 m. balandžio 14 d. Lietuvoje – buvo įregistruoti 36, o įvyko 29 renginiai 19 lokacijų, iš jų 7 Vilniuje, 4 – Kaune. 5 renginiai vyko hibridiniu arba nuotoliniu būdu ir taip leido prie jų prisijungti didesniam būriui susidomėjusių. Tai didžiausias renginių skaičius per visą Geonakties istoriją Lietuvoje.

2023 metų Česlovo Kudabos konkurso rezultatai

Skelbiame XXII-ojo Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso rezultatus!
 
Šiemet konkurse dalyvavo ir geografines užduotis VU Geomokslų institute sprendė 648 mokiniai.
 
Kaip įprasta, skelbiame kiekvienos klasės pirmųjų 10 vietų laimėtojus (informacija konkurso protokole). Šių šaunuolių elektroninius diplomus siųsime jų mokytojų el.

Geografijos nakties 2023 tvarkaraštis

2023 m. balandžio 14 d.

VISĄ DIENĄ:

ŽVILGSNIS Į LIETUVĄ 2023

Lietuvos geografų draugija (LGD) siūlo apmąstyti, kaip atrodo ir kokia mums yra sava, svarbi, įdomi ir graži Lietuva, kas būdinga Lietuvos kraštovaizdžiui, ir 2023 m. balandžio 1 – 14 dienomis kviečia drauge sukurti žemėlapį „Žvilgsnis į Lietuvą“, plėsti geografinį akiratį, daugiau sužinoti apie Lietuvą ir mūsų kraštovaizdžio geografijos mokslą.

2023 metų Č. Kudabos geografijos konkursas

Net 857 mokiniai, 270 mokytojai iš 241 Lietuvos mokyklos rinksis į VU Geomokslų institutą dalyvauti Nacionaliniame mokinių Č.

Registraciją į XXII-ąjį Nacionalinį mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursą

2023-ųjų metų XXII-asis Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas (toliau - Konkursas) įvyks balandžio 1 d. Vilniaus universiteto Geomokslų institute, M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilniuje.
 
Džiaugiamės galėdami vėl Jus pakviesti susitikti ir paskutinį kovo šeštadienį skirti bendrystei ir geografijos šventei po Vilniaus universiteto Geomokslų instituto stogu.

Viso pasaulio geografinės bendruomenės švęs 2023 m. balandžio 14 d.

Pasaulinė geografinių renginių fiesta „Geografijos naktis“ šiemet įvyks balandžio 14 dieną.

Geografiją, geografinius metodus, tyrimus ir geografų veiklas įdomiai atskleidžiančius renginius organizatoriai kviečiami registruoti tarptautiniame tinklalapyje iki vasario 20 dienos.

Registruokite savo iniciatyvą ir būkite pasauliniame renginių žemėlapyje: