IV Lietuvos geografų kongresas

Vieta, pastabos: 
LMA Didžioji salė, Gedimino pr. 3, 01103 Vilnius.

Lietuvos geografų draugija (LGD) kartu su Lietuvos mokslų akademija (LMA) ir Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų institutu (VU CHGF GI) organizuoja IV-ąjį Lietuvos geografų kongresą ir maloniai kviečia Jus jame dalyvauti!

Nuo III-iojo kongreso prabėgo jau 6 metai: aptarkime geografijos mokslo aktualijas - tarptautinė konferencija "Geografijos mokslas: tyrimai gamtos ir visuomenės gerovei" įvyks 2020 m. spalio 23 d.

Šis, ne dažniau kaip kas penkerius metus vykstantis Lietuvos geografų bendruomenę telkiantis tarptautinis renginys, skirtas pristatyti naujausius Lietuvos ir kitų šalių geografinio pobūdžio tyrimus, galinčius padėti spręsti aktualiausias mūsų regiono šalių raidos problemas.

Bus diskutuojama: kokį kraštovaizdį norėtume perduoti ateities kartoms? valdyti ar prisitaikyti prie suaktyvėjusių gamtinių procesų? kokios gamtos resursų naudojimo ribos? kovoti ar pasiduoti visuomenės diferenciacijos ir regioninės poliarizacijos lauke? kaip įveikiami informacijos gausėjimo, organizaciniai, technologiniai iššūkiai?

Konferencijoje bus pristatyti svarbiausių geografinių mokslinio tyrimo centrų vykdomi kraštovaizdžio, meteorologiniai, bendri hidrologiniai ir jūros kranto, pelkių, regioniniai, kaimo teritorijų, miestų, geografinio ugdymo sričių tyrimai ir praktinės veiklos, atliktos per pastaruosius šešerius metus.

Kongresas vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Jei nepasikeis covid-19 situacija, kongresas vyks gyvai; bus galimybė stebėti/dalyvauti ir nuotoliniu būdu.

Registracija būtina (iki spalio 19 d.) - turime žinoti, kas planuoja atvykti į Lietuvos mokslo akademiją, o kas nori dalyvauti nuotoliniu būdu: https://docs.google.com/forms/d/1_3e8t2Dgvrt9wt8amspzJaJLLU7nTxX5NphSI5tCceQ/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR0vBV2fzLEXf1-FNC-Ef66udWm4VBK_zwrBisrWl2-Z0nm13sIte808TGI

Dalyvavimas kongrese nemokamas, tačiau rengėjai neįsipareigoja padengti su kelione į konferenciją, apgyvendinimu, maitinimu ir kitais socialiniais renginiais susijusių išlaidų.

PrisegtukasDydis
PRANEŠIMŲ ANOTACIJA603.26 KB
PROGRAMA304.16 KB
Kvietimas kongresui 2020564.51 KB

Komentarai

Nuoroda per ZOOM:
Vilniaus švietimo pažangos centras VŠPC is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: IV Lietuvos geografų draugijos kongresas
Time: Oct 23, 2020 08:00 AM Helsinki
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/88518585503?pwd=c0J4UGFIVmJpTEJ0M0g0V1N6YXBPQT09
Meeting ID: 885 1858 5503
Passcode: 034548
Find your local number: https://us02web.zoom.us/u/kvmeyOzyV

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.
CAPTCHA
Šis klausimas skirtas patikrinti, ar esate žmogus ir apsaugoti svetainę nuo nepageidaujamų įrašų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įveskite simbolius iš paveikslėlio.