XXIII-ojo Nacionalinio Nacionalinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkurso registracija

Startavo šių metų XXIII-ojo Nacionalinio Nacionalinio mokinių Č.

Nacionalinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkurso organizavimas jau įsibėgėja

Ačiū, kad praeitais metais drauge su savo mokiniais dalyvavote Nacionaliniame mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse!

Šių metų konkurso organizavimas jau įsibėgėja, tad su Jumis dalinamės informacija ir naujienomis bei tikimės vėl Jus pasveikinti VU Geomokslų institute.

Švęskime geografiją su visu pasauliu!

Europos geografinių asociacijų organizacija (EUGEO), Tarptautinė geografų sąjunga (IGU) ir Lietuvos geografų draugija (LGD) kviečia prisijungti prie tarptautinės viešų geografiją populiarinančių renginių platformos „Geografijos naktis“ ir 2024 m. balandžio 5 ir 12 naktimis (ir dienomis) švęsti geografiją: surengti geografiją, geografinius metodus, tyrimus ir geografų veiklas įdomiai atskleidžiančius viešus renginius.

Lietuvos geografų draugijos 90-mečio šventė Merkinėje

Laikas: 2024-01-26 13:30 - 23:00
Minint draugijos įsteigimo 90-metį, kviečiame visus draugijos narius susitikti 2024 m. sausio 26 d. (penktadienį) Merkinėje! Susirinkus grupei bus organizuojamas nuvežimas iš Vilniaus.
 
Organizuojamas nuvežimas iš Vilniaus. Išvykimas 12 val., (nevėluokite, renkamės 11.50) nuo Vilniaus universiteto Geomokslų instituto (M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius). Po renginio planuojame sugrįžti į Vilnių 23 val. Autobuso nuoma apmokėta iš LGD lėšų.

2024-ieji!

Mieli LGD nariai,

Lietuvos geografų draugija Jus sveikina su 2024-aisiais metais! Linkime, kad šie metai atneštų laimės, įkvepiančios bendrystės ir taikos pasaulyje...

2024-ieji metai yra ypatingi metai Lietuvos geografų draugijai, nes šiais metais sueina 90 metų, kuomet buvo įkurta draugija. Organizacijos steigimo idėją 1930 metais iškėlė prof. Kazys Pakštas. Draugijos įstatai įregistruoti 1934 metų sausio 9 dieną, o Steigiamasis susirinkimas įvyko 1934 metų sausio 26 dieną.

Lietuvos geografų draugijos kreipimasis į Aplinkos ministeriją dėl kraštovaizdžio politikos atnaujinimo

Lietuvos geografų draugija (toliau – LGD) šiandien (2023 m. gruodžio 28 d.) kreipėsi į Aplinkos ministeriją dėl kraštovaizdžio politikos atnaujinimo.

LGD nori išreikšti didelį susirūpinimą dėl šiandieninės kraštovaizdžio, integruotos kompleksinės apsaugos situacijos Lietuvoje, už kurią atsakinga Aplinkos ministerija.

Gražių švenčių!

Ramių ir jaukių Kūčių Jūsų namams bei linksmų šventų Kalėdų!
 
Dėkojame, kad esate drauge!
Lietuvos geografų draugijos valdyba

Agnė Jasinavičiūtė gins fizinės geografijos mokslo krypties daktaro disertaciją

Geografė ir aplinkosaugininkė, buvusi ilgametė LGD valdybos narė Agnė Jasinavičiūtė gins fizinės geografijos mokslo krypties daktaro disertaciją!
 
Disertacijos gynimai vyks gruodžio 15 d. (penktadienį) 13 val. VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto 313 auditorijoje (M. K. Čiurlionio g.

XI-osios nacionalinės konferencijos - Geografija: mokslas ir edukacija „Veidu į jūrą“ PROGRAMA

Jau šią savaitę vyks XI-oji nacionalinė konferencija Geografija: mokslas ir edukacija „Veidu į jūrą“!

Lapkričio 24 d. numatomos išvykos į jūrinio verslo įmones Klaipėdoje.

Lapkričio 25 d. pranešimų diena Klaipėdos universitete (Herkaus Manto g. 84, konferencijų salėje).

Konferencija skirta geografo prof. Kazio Pakšto 130-ųjų gimimo metinių paminėjimui.